Usługi

Makijaż ślubny – make up łączący w sobie cechy makijażu dziennego i fotograficznego. Powinien spełniać następujące zadania: dyskretnie i subtelnie podkreślać naturalne piękno kobiety, retuszując jej niedoskonałości oraz być jak najbardziej trwały.

Makijaż wieczorowy/studniówkowy jest rodzajem makijażu okolicznościowego, który wykonuje się na specjalną okazję. Przygotowując makijaż wieczorowy trzeba pamiętać o tym, by dostosować go do pory dnia, w jakiej mamy zamiar się w nim pokazać. Jest to makijaż intensywny, mocniejszy, znacznie różniący się od makijażu dziennego.

Makijaż dzienny to rodzaj make up’u, którego zadaniem jest wydobycie naturalnego piękna. Powinien podkreślać kobiecą urodę pozostając zarazem niezauważonym. Makijaż dzienny ma przede wszystkim retuszować niedoskonałości.

Makijaż fotograficzny wymaga szczególnej dokładności i precyzji wykonania. Mocne światło obnaża wszelkie mankamenty i niedoskonałości skóry, dlatego niezwykle ważne jest mocne pokrycie twarzy odpowiednimi kosmetykami.

Henna i regulacja brwi -dobór koloru brwi do karnacji i koloru włosów następnie dobór idealnego kształtu brwi (grubość, długość i łuk) do konturu twarzy.

Henna pudrowa

Zabiegi wykonane henną pudrową, to alternatywa dla tradycyjnej henny, oraz dla makijażu permanentnego brwi. Efekt utrzymuje się do 2 tygodni na skórze, a do 6 tygodni na włoskach. Jest to doskonały, naturalny sposób na poprawę kształtu brwi oraz nadaniu im wyrazistego koloru.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą:

1:1

2:1

3:1

4:1

Hollywood Effect Polega na doklejeniu do naturalnych rzęs odpowiedniej liczby rzęs sztucznych . Do dyspozycji mamy rzęsy o różnej długości, grubości i stopniu podkręcenia.

Lifting rzęs

Jest to zabieg podniesienia, podkręcenia i pogrubienia rzęs , który daje trwały, naturalny efekt na około 6-8 tygodni .
Zabieg ten nawilża i solidnie odbudowuje nasze rzęsy.
Jest to alternatywa dla osób, które z różnych powodów nie mogą lub nie lubią przedłużanych rzęs.

Microblading metoda włoskowa – ręczna metoda makijażu permanentnego brwi wykonywana specjalnym piórkiem zaopatrzonym w jednorazowe ostrza, metoda włoskowa daje najbardziej naturalny efekt pojedyńczych włosków na skórze.

Makijaż permanentny brwi metodą ombre – jest najnowszą i najbardziej subtelną metodą pigmentacji brwi. Brwi są jaśniejsze u nasady i ciemniejsze na końcach a granice są wypudrowane, dzięki czemu efekt jest niezwykle delikatny i naturalny.

Makijaż permanentny brwi metodą cienia – polega na wykonaniu rysunku, który sprawia wrażenie delikatnego cienia pod włoskami. Makijaż permanentny oczu – polega na wykonaniu kresek na górnej lub dolnej powiece, tuż przy linii rzęs. Wykonujemy kreski tradycyjne zagęszczające linię rzęs lub kreski dekoracyjne np.”kocie oko”.

Makijaż permanentny ust – polega na wprowadzeniu specjalnego barwnika w głąb naskórka dzięki , czemu nasze usta nabierają pięknego koloru. Istnieje możliwość wykonania samego konturu ust co daje efekt podkreślenia i optycznego powiększenia ust.